Michał Domniak
Tony Hawk
Temat szkolenia: Moc, determinacja, cel

Michał Domniak
OPIS PRELEGENTA:
27 lat, młody lider, przedsiębiorca, manager, założyciel 5 przedsiębiorstw. Prezes Zarządu Idea Energy. W 2011r. mając 21 lat w wynajętym parterze domu założył spółkę, która w ciągu roku zatrudniła niemal 1000 osób, działała w 17 biurach regionalnych na terenie całego kraju z własnym kilkunastoosobowym Call Centre. Pozyskała w tym czasie niemal 12 tysięcy indywidualnych klientów.

Na przestrzeni lat 2012-2016 skupił się na sprzedaży produktów i usług dla firm. zaopatrując dziś niemal 3000 polskich przedsiębiorstw każdego roku w produkty energetyczne. Po 6 latach jako przedsiębiorca wygenerował przepływy finansowe przeszło 800 milionów złotych, inkasując wielomilionowe prowizje dla swoich firm i zespołów handlowych.

Zatrudnił na przestrzeni lat prawie 2000 osób. Szkoli sprzedawców i managerów sprzedaży. Jego historia jest inspirująca dla wielu dwudziestolatków.

OPIS PRELEKCJI: moc- determinacja – cel
Opowiem, krótką historię o tym jak przez ostatnie 6 lat zmieniło się moje życie. Co zadecydowało, że w 2011 roku, w wynajętym parterze domu jednorodzinnego otworzyłem spółkę, która w ciągu niespełna roku zatrudniła prawie 1000 osób i w tym samym czasie pozyskała ponad 12 tysięcy klientów. Usłyszysz o tym co zadecydowało, że dzisiaj prowadzę jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w branży energetycznej, generując milionowe prowizje za sprzedaż dla moich firm i zespołów handlowych i co najważniejsze – czerpię z życia ogromną przyjemność! Jeżeli masz 20-29 lat i zastanawiasz się nad poważną zmianą w życiu, warto abyś poznał moją historię! Być może Twoja będzie podobna! Zapraszam!

Miejsce:
Data:
Moduł:


Podoba Ci się festiwal boss?
Zapisz się na bezpłatne wykłady i prelekcje w Twoim mieście!
Partner strategiczny festiwalu

Mobile Vikings
Poznaj społeczność Vikingów. Są sprytni, przedsiębiorczy i świadomi swoich decyzji. Podobnie jak uczestnicy BOSSa.
Sprawdź Mobile Vikings
Partner technologiczny festiwalu
nazwa.pl
Nazwa.pl tworzy i dostarcza kompleksowe usługi. Oferowane przez firmę domeny internetowe, hosting, sklepy i niezawodna poczta pozwalają na rozwój polskiego sektora MSP, na jego ciągły wzrost.
sprawdź ofertę nazwa.pl
Partner główny festiwalu
PZU kariera
Poznaj oferty największej instytucj finansowej w kraju i upoluj staż w PZU.

sprawdź Grupę PZU
Patronat Honorowy nad festiwalem
bcc
Prestiżowy Klub przedsiębiorców i największa w kraju organizacja indywidualnych pracodawców.
sprawdź BCC

MEDIA
SPONSORZY I PARTNERZY festiwalu
Chcesz wspomóc nasz festiwal jako sponsor lub patner?
Dołącz do ekipy festiwalu
Festiwal organizują studenci tacy jak Ty.
Misją Studenckiego Forum Business Centre Club jest kształtowanie postaw przedsiębiorczych wśród młodych Polaków. Swoimi działaniami inspirujemy, edukujemy oraz motywujemy młodych ludzi pokazując, że aktywność, odwaga i własna inicjatywa są drogą do osiągnięcia sukcesu.

Chcesz zacząć robić wielkie rzeczy? Dołącz do nas!
Kontakt w regionie
Jakub Żochowski
Koordynator Festiwalu.
j.zochowski@sfbcc.org.pl
tel. +48 507 470 387
Organizator
sfbcc
Fundacja Studenckie Forum Business Centre Club
ul. Plac Żelaznej Bramy 10
00-136 Warszawa
tel. (022) 582-61-17
kontakt@sfbcc.org.pl
partner technologiczny
nazwa.pl
wdrożenie
stromski.pl
projekt graficzny
moreplease.pl